Gizlilik Politikası

Cuma, 11 Ara 2015

Gizlilik Politikası

 

Analiz Ankara Özel Dedektiflik Bürosu ve internet siteleri gizlilik politikasıdır.

 

E-Posta Gizlilik Politikası

 

Bu politika, Ankara Özel Dedektiflik Bürosunun kişisel gizliliğiniz ve bilgilerinizin korunması konusundaki sıkı taahhüdünü göstermektedir.

 

Bizden niye e-posta iletisi alıyorsunuz?

 

Bizden bir e-posta ileti aldıysanız, bunun nedeni:

(a) e-posta adresinizin bizden ileride bilgi almak amacıyla bizimle paylaştığını belirten bir kişi olarak e-posta listemizde yer almış olması (“opt-in” aktif onaylı) veya

(b) bizimle kayıt yaptırma, satın alma ya da başka bir şekilde ilişkide bulunuyor olmanızdır. E-posta iletilerinizi kontrol etmek için harcadığınız zamana ve dikkate saygı duyuyoruz.

 

Gizliliğinizi nasıl koruyoruz?

Sistemimiz tarafından kullanılan verileri hasara, suistimale ve değiştirme girişimlerine karşı korumak için güvenlik önlemleri alıyoruz.

 

Paylaşım ve Kullanım

Kişisel bilgilerinizi, sizin önceden verilmiş izniniz veya bir hukuk mahkemesi tarafından verilen mahkeme emri olmadan, hiçbir zaman başkalarıyla paylaşmıyor veya onlara satmıyor ya da kiralamıyoruz. Tarafımıza verilen bilgiler sadece sizinle iletişim kurma veya bilgi talebinize dayanarak size e-posta iletisi gönderme amacıyla bu bilgileri yöneten personele ve sizinle iletişimimizle ilgili olarak hizmetin verilmesi amacıyla sözleşmeli hizmet sağlayıcılarına verilmektedir.

 

Bizden e-posta iletisi almaya nasıl son verebilirsiniz?

Gönderilen her e-posta iletisi, bizden ileti alma işlemini durdurabileceğiniz veya tarafınızca belirtilen ilgi alanlarınızı değiştirebileceğiniz kolay ve otomatik bir iletişim yöntemi içermektedir. Bunu yapmak istiyorsanız, sadece e-posta iletisinin sonundaki talimatları izleyin. Sistem tarafından istenmeyen şekilde veya rızanız dışında gönderilmiş olan ya da böyle gönderildiği belirtilen bir e-posta iletisi aldığınız takdirde, görüşlerinizi dedektif(@)ozeldedektif(.)gen(.)tr e-posta adresine iletiniz.

yorumlar kapalı.
sayaç